Platus šunų maisto pasirinkimas: kaip išsirinkti patį geriausią variantą?

Daugelis namuose šiais laikais augina šunis, jais be galo rūpinasi, nes tai yra tarsi šeimos narys, kuriam norima suteikti kaip įmanoma geresnes gyvenimo sąlygas. Be įvairaus judėjimo, sporto, žaidimų ir kitų panašių dalykų šunims labai svarbu yra maistas. Aišku, kai kam atrodo, kad jie galėtų ėsti bet ką, nes ką tik paduodi su malonumu per keliolika sekundžių ir nebelieka, tačiau iš tikrųjų kalbant apie maistą, tai yra labai svarbus dalykas ir bet ko šunims duoti nerekomenduojama. Tuo labiau, jeigu jie susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Kadangi šunų maisto pasirinkimas yra labai platus, todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau, kaip jį išsirinkti patį geriausią.

Šunų maistas turi būti kokybiškas

Nors šunys ir yra gyvūnai ir kai kam gali atrodyti, kad jais tiek daug rūpintis nereikia, tačiau tai yra netiesa. Lygiai taip pat kaip ir mes žmonės ilgainiui maitindamiesi netinkamu ir ne tokiu kokybišku maistu galime sulaukti įvairių sveikatos problemų, lygiai su tomis pačiomis problemomis gali susidurti ir šunys. O vėliau pasekmės gali būti pakankamai skaudžios ir taip pat gali pasiekti labai didelės išlaidas, kurias turėsite apmokėti jūs už veterinaro paslaugas. Todėl jau nuo pat pirmųjų dienų, kuomet šuo apsigyvens jūsų namuose, šunų maistas turėtų būti perkamas kaip įmanoma kokybiškesnis, nes taip kur kas lengviau išsaugoti gerą sveikatą ir nors taip gali nepasirodyti, bet iš tikrųjų sumažinti išlaidas.

Tik specializuotos parduotuvės

Kadangi šunų maisto pasirinkimas yra labai didelis ir yra ne viena parduotuvė, kurioje galima įsigyti pačio įvairiausio ir subalansuoto maisto tokiems gyvūnams, tačiau vėlgi, jeigu norite gauti kaip įmanoma geresnį variantą, verta rinktis ne įprastas parduotuves, kuriose lankomės kiekvieną dieną, bet specializuotas, kuriose visas šunų maistas yra kokybiškas, todėl tikrai negalėsite suklysti rinkdamiesi. Aišku, jeigu lyginsite kainas, kurios yra pateikiamos parduotuvėse ir kurios pateikiamos specializuotose parduotuvės šiokį tokį skirtumą galėsite matyti, tačiau vėlgi, kur kas svarbiau yra šuns sveikata ir kaip jis jaučiasi.

Atsižvelkite į savo šunį

Renkant kokį maistą duoti savo šuniui, visada reikia atsižvelgti į tai, kaip jis atrodo. Sausas maistas šunims gali būti suskirstytas į įvairias kategorijas, pagal kurias lengviau pasirinkti patį tinkamiausią variantą. Tad jis gali būti skirstomas pagal:

  • Amžių, tai yra mažiems šuniukams, suaugusiems šunims ir senjorams.
  • Pagal dydį, pagal kailį, netgi pagal spalvą.
  • Kokios ligos kamuoja šunį, nes jie taip pat gali turėti tam tikrų alergijų ir kitų sveikatos problemų.