Registracija
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojai
Nuotolinė paskaita „Instrukcijos - kaip pasiekti ir įtraukti darželio amžiaus vaikus į ugdymą nuotoliniu būdu, kaip suvaldyti emocijas ir išlaikyti jų dėmesį“
Lektorės -  I. Sosnovska, ISEI (International Sociaty for Emotional Intelligence) mokslinės bendruomenės akredituota instruktorė, koordinatorė Lietuvoje, D. Gerdzevičienė- privataus darželio „Vaikystės takas“ ugdymo vadovė, sertifikuota vaikų jogos mokytoja bei edukacinių seminarų lektorė.

Nuotolinė paskaita
2020-04-15
15.00
12.00€
M. Gedminienė
El. p.: migle.gedminiene@kpkc.lt

KAUNO PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS CENTRAS
PASTABOS
  • Dalyvių, kurie už kvalifikacijos tobulinimo(si) renginius moka savo lėšomis, prašome mokestį iš anksto pervesti į Luminor Bank AB sąskaitą LT75 4010 0425 0003 0278. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą.
  • Mokant asmeninėmis lėšomis, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki renginio pradžios (likus ne mažiau kaip 12 valandų), už renginį atsakingam asmeniui, nurodytu el. paštu. 
  • Prisijungimus į nuotoliniu būdu vykstančius mokymus, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu, likus nemažiau kaip 1 valandai iki renginio pradžios. 
  • Už renginius mokant įstaigai, sąskaita – faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio.  Informacija dėl sąskaitų išrašymo el. p. buhalterija@kpkc.lt

Registracija baigta. ×