Naujienos

IMG 20190416 160117„Varpo garsas – tai dangaus balsas, kuris sujungia žmones.... Gyvenimas – tai ne tik mokslo dėsniai, formulės, knygos, bet ir girios šlamėjimas, šaltinių čiurlenimas, žvaigždžių žybsėjimas, išskrendančių paukščių šauksmas.

Nenutilkit, VARPAI nešantys TIESĄ, LAIMĘ ir DŽIAUGSMĄ!“

LOGO1

Informuojame, kad Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamas respublikinis jaunųjų dizainerių kostiumo konkursas „Laikinosios sostinės mados atspindys šiuolaikiniame kostiume“ turėjęs vykti 2019 m. balandžio 26 d. 14 val. Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79, Kaunas)
vyks 2019 m. lapkričio 22 d. 14 val.

Dalyviai paraiškas pateikę iki 2019 m. balandžio 12 d. – užregistruoti.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Konkurso nuostatai:    nuoroda.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Informacija apie konkursą teikiama telefonu (8 37) 32 39 41, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


DSC 0065Balandžio 10 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto lektorė Lilija Mogylienė su studentėmis Gabriele Lymontaite ir Lina Šeina (Taikomosios keramikos ir porceliano ir Stiklo meno ir dizaino katedros) vedė meninius užsiėmimus Vaikų dienos centrų mokiniams.

atidarymasKas? Kur? Kada? Šių metų balandžio 11-ą dieną VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 (gimnazijų I-IV) klasių mokinių konferencija „Šiuolaikinės technologijos: padeda ar trukdo mokytis?“ Konferencija rengta kartu su VDU ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centru.

IMG 1975Balandžio 3 d. Vytauto Didžiojo universitete įvyko šeštoji Kauno pedagogų kvalifikacijos centro, miesto etikos mokytojų metodinio būrelio ir VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos katedros organizuota respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Žmogaus fenomenas“, kurioje buvo analizuojamas žmogaus kaip būtybės įvairiapusiškumas, remiantis filosofiniais tekstais aptariamos gyvenimo prasmės, asmens ir asmenybės, naujųjų medijų įtakos problemos. Renginyje dalyvavo bei pranešimus pristatė Filosofijos katedros dėstytojai, šalies bendrojo ugdymo mokyklų etikos ir filosofijos mokytojai, 10-12 klasių mokiniai.

Additional information