Naujienos

Kvietimas į inžinerinių temų mokymus

kb

Plačiau: nuoroda

 

LOGO1 

2019 m. rugsėjo 30 d., spalio 1 d., lapkričio mėn.

KURSAI (40 akad. val., 3 dienos)

„Pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų ugdymasis“

(Institucinio lygio programa. Kodas – 213000281)

         Maloniai kviečiame švietimo įstaigų darbuotojus, ketinančius tapti švietimo įstaigų vadovais, į kursus „Pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų ugdymasis”, kurie vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos cente (Vytauto pr. 44) 2019 m. rugsėjo 30 d., spalio 1 d., lapkričio mėn. (diena bus patikslinta).nuo 10. 00 val.

Lietuvoje iki šiol trūksta sistemos, kuri ketinantiems tapti švietimo įstaigų vadovais – direktoriais, direktorių pavaduotojais ugdymui suteiktų galimybes tobulinti turimas kompetencijas ir įgyti naujų, būtinų vadovavimui švietimo įstaigai, taip pasiruošiant efektyviai švietimo vadybos veiklai. Siūloma netradicinė mokymų programa, kuri numato trijų dienų auditorinį darbą su pertrauka tarp sesijų savarankiškam darbui – lyderystės iššūkiui atlikti, sudarys tokias galimybes. Šiuose mokymuose bus formuojamos pagrindinės švietimo įstaigos vadovui reikalingos kompetencijos.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam geriau pažinti save vadovavimo veiklos kontekste, nusistatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, nusistatyti savo tobulėjimo (silpnybių likvidavimo ir stiprybių stiprinimo) planą, pasimokyti vieniems iš kitų.

 

Kursų kaina – 160 Eur. Vietų skaičius ribotas

Registruotis kviečiame iki rugsėjo 23 d.           
Dalyvių registracijos anketos formą rasite internete adresu:  nuoroda. 

Informacija – tel. (8 37) 32 40 61 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  

IMG 20190724 205251

Gyventi čia ir dabar – tai palikti begalinę erdvę rytojui. Priimdami save dabartyje, jaučiame atsakomybę dabartį išnaudoti maksimaliai. Kaip sakė poetė Rasa Kochanauskaitė-Raižienė, rytojaus gi gali ir nebūti... Tai viena iš priežasčių, kodėl poetės knyga pavadinta „Nepalikti svarbiausio rytojui“.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro (Centras) vyresn. bibliotekininkei Irenai Valentukonienei ir Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos pirmininkei Daliai Milukaitei-Buragienei buvo labai svarbu, kad ši poetės knyga būtų pristatyta Kauno visuomenei:    2019-ieji paskelbti Pasaulio lietuvių metais, o autorė – pedagogė, Dublino lietuvių bendruomenės pirmininkė, jau penkiolika metų gyvenanti Airijoje, atvykusi pas artimuosius pasisvečiuoti. Tad liepos 19 dieną Centro bibliotekoje poezijos mylėtojų buvo labai daug.

FB IMG 1564644025534 9

Pagal Teresėlės Varnagirienės (Pievų Smilgos) dainų rinktinę „Pabūkim su daina“

Nors praėjo jau ne viena diena, bet viduje dar skamba romantiška ilgesinga muzika ir eilės. Jos verčia puslapį po puslapio nuo lopšio, vaikystės, mamos, gimtinės, Tėvynės ir trapios šiandienos. Šventę-koncertą – širdžiai atgaivą – mums padovanojo poetė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos garbės narė, Kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“ narė, pedagogė, aštuonių knygų autorė Pievų Smilga.

IMG 20190711 115438Ketvirtus metus iš eilės Kauno pedagogų kvalifikacijos centras – iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ dalyvis. Šį projektą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Liepos 11 d. Kauno miesto savivaldybės programoje „Iniciatyvos Kaunui“ dalyvaujantys VšĮ „Juventa“ stovyklos „Vasara – jėga“ mokiniai sugužėjo į susitikimą su Lietuvos tarptautinės policijos asociacijos Kauno rajono nariu Gintaru Karlausku – 26 metus dirbusiu Kauno rajono policijos komisariate, didžiąją dalį tarnybos apylinkės inspektoriumi bei 4 metus nepilnamečių inspektoriumi. Pareigūnas vykdė įvairias prevencines programas mokyklose ir vaikų darželiuose, skaitė paskaitas nusikalstamumo prevencine tema bei eismo saugumo temomis. Dalyvavo pravedant moksleivių teisinių žinių konkursus „Temidė“ ir „Šviesoforas“.

Additional information