Metodinis renginys „Idėjų turgus“

Jau penktą kartą Kauno pedagogų kvalifikacijos centro ir Kauno miesto šokio mokytojų metodinio būrelio iniciatyva vyko metodinis praktinis renginys „Idėjų turgus“.

Sausio 28 dieną nuotoliniu būdu vykęs susitikimas, dėl karantino ribojimų nors ir praradęs savo praktinę dalį, pradžiugino šokio mokytojus gausiu pranešimų skaičiumi. Juose buvo nagrinėjamos šokio mokytojams aktualios temos, susijusios su pasiruošimu nuotolinėms pamokoms, mokytojo reikalavimais pamokoje, šokio dėstymo etapais ir eiga, pateikta metodinė medžiaga mankštinant kūną šokiui. Buvo aptarti mažai erdvei skirti šokių elementai, pasidalinta pravestų nuotolinių pamokų sėkmės istorijomis, pristatytos mokytojų išbandytos programos: WeTransfer, LearningApps, Google Forms, Socrative, Google for Education.

Džiaugiamės gausiu dalyvių skaičiumi. Manome, kad šiame susitikime išgirstos mintys, praturtins šokio mokytojų kūrybinį bagažą, ir leis savo nuotolinių pamokų arsenalą papildyti išbandytais metodais ir pavyzdžiais.

 

Ina Violeta Šlapikienė, Kauno miesto šokio mokytojų metodinio būrelio pirmininko pavaduotoja, šokio mokytoja metodininkė