Dienoraščio konkurso „ŠVIES@.AŠ“ baigiamasis renginys iš Rokų gimnazijos - Lietuvos, Vokietijos ir Airijos mokykloms

Kauno Rokų gimnazija kartu su partneriais - Kauno pedagogų kvalifikacijos centru (KPKC), Kauno miesto lietuvių kalbos mokytojų metodiniu būreliu, Šakių „Žiburio“ gimnazija ir VU Kauno fakultetu trečius metus organizavo Tarptautinį 5-12 (IV) klasių dienoraščio konkursą apie šviesą ir kai ką daugiau, kas slypi pavadinimo ženkluose. Penkių asmenų vertinimo komisija gavo 177 mokinių darbus, kurie buvo vertinami pagal keturias amžiaus grupes. Komisija paskelbė 23 nugalėtojus.Pirmąsias vietas užėmė: 5-6 klasių grupėje   Vozgirdaitė Adelė, 5 kl. Klaipėdos Vydūno gimnazija (mokytoja Lilija Bručkienė). 7-8 klasių grupėje - Miliauskaitė Viktorija, 8 kl. Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija (mokytoja Elena Blažienė). I-II gimnazijos klasių grupėje Rimkutė Austė, I kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (mokytoja Daiva Vaičaitienė). III-IV gimnazijos klasių grupėje - Daugėla Linas, IV kl. Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija (mokytoja Daiva Ataitė). Laureatų darbai geriausiai atitiko ne tik temos, bet ir originalumo, raiškumo bei gebėjimo remtis kultūra kriterijus.

Lapkričio 26-ąją Rokų gimnazijos komanda kartu su konkurso partneriais rezultatus skelbė ir originaliausias dienoraščių ištraukas inscenizuotai skaitė teatro mokytoja Rita Miliūnienė nuotoliu. Į vaizdo konferenciją įsijungė per 200 interesantų iš visos Lietuvos, Airijos ir Vokietijos. Sveikinimo žodžius tarė Rokų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas, Rūta Buinickienė, KPKC metodininkė ir konkurso kuratorė Zita Verbickienė, o penkios vertintojos Gabija Bankauskaitė (VU Knf), Sandra Šimoniūtienė ir Vanda Mažeikienė (Rokų gimnazija), Nijolė Vaičiulienė ir Vita Valuntienė (Šakių „Žiburio“ gimnazija) drąsino ir linkėjo rašyti, pasakė pastabų, įvardijo darbų temas ir pagrindinius dienoraščių motyvus.

Konkursas baigėsi. Visi dalyviai gaus skaitmenines padėkas, o laureatai ir skatinamųjų vietų laimėtojai - diplomus ir padėkas paprastuoju paštu kartu su rėmėjų dovanomis. Laureatų mokytojams Rokų gimnazija paruošė atminimo dovanėlių.

Konkurso administratorius Egidijus  Jankūnas

P.S.

Draugų laiškai po konkurso:)

Mes penkiese sėdėjome prie kompiuterio ir visiems plojome. Štai ir nuotrauka 😊

Kai dešimtokė Paulina laimėjo skatinamąją vietą, mes galvojome, kad tik tiek ir tebus. Labai džiaugėmės! Dovydo laimėjimas - tikras siurprizas. Jam, tris kartus dalyvavusiam, Jūsų konkursas „šventas“. <...> Juk sunku varžytis su mokiniais, kurie gyvena ir mokosi Lietuvoje. <...> Tokie konkursai padeda mokiniams matyti ne tik išorę, bet ir vidų (savo ir kitų)... Ačiū

Iki kitų susitikimų!

Asta,
Vasario 16-osios gimnazija, Vokietija
--------

... dėkoju už jaukų, šiltą renginį. Ačiū už pakvietimą (lauksiu daugiau!).

Vilma Užgalienė,
Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus
--------

Labai Jums dėkojame už tokį gražų įvertinimą. Buvo puikus renginys. Tiesiog buvo labai šilta ir jauku. Dėkui, kad organizuojate tokius prasmingus konkursus. Linkiu, kad Jums likimas dovanotų kuo daugiau stebuklų, kurie melsvom žvaigždėm į kasdienybę kristų: ant rūpesčių, ant duonos kasdieninės, ant knygų stalo ir gerų gerų darbų. Dėkui ir sėkmės.

Pagarbiai

Aldona Pažūsienė,
Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla