Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kviečia virtualioje erdvėje aplankyti Reginos Palevičienės -Karilės tapybos darbų parodą „Apsnigsiu Žemę žiedais“.

 

 

„Gimiau ir augau Šakių rajone. Nuo vaikystės mačiau saulėtekius ir saulėlydžius, pažinojau žiedlapių paslaptis. Mane žavi abstrakcijos, spalvų paletės, jų derinimas. Jausmo vaizdavimas ir perteikimas spalvomis – tai lyg savotiškas žaidimas, tai atrasta atrakcija sielai. Mano kūryboje dominuoja gamtos tema, tik man suprantama gėlių kalba. Tapyba – mano pomėgis,“- taip save kaip tapytoją pristato dvyliktosios parodos autorė. Jos parodos jau organizuotos Elektrėnuose, Vievyje, Zyplių dvare, Adutiškyje, Vilniuje ir kituose miestuose bei miesteliuose.

R. Palevičienė dirba Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Ji – lyrikė romantikė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė. Karilė rašo eiles, kurios publikuojamos Amerikos lietuvių laikraštyje „Bičiulystė“, internetinėje svetainėje „Rašyk.lt“, Žalia žolė“, moderniame internetiniame žurnale „Rankos“. Ji yra išleidusi šešias poezijos knygas, yra LNSR sąvado ir šešių almanachų bendraautorė. R. Palevičienė organizuoja daug įvairių poezijos vakarų, susitikimų su skaitytojais: literatūrinių renginių keliai nuvingiavo į Šakius, Kalvariją, Jurbarką, Palangą, Anykščius, Vilnių, Elektrėnus, Kudirkos Naumiestį, Lukšius, Kidulius, Vievį... Ne vienas Karilės eilėraštis virto romantiška daina.

Dailininkė poezijoje ir poetė dailėje – taip būtų galima apibūdinti Reginos Palevičienės kūrybą. Ne vieną mūzą prisijaukinusi Karilė Verdenė kviečia į naujus susitikimus.

 

 

 

Additional information