kpkc vaiku

Kviečiame dalyvauti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamuose sąmoningumo didinimo mėnesio „BE PATYČIŲ 2020“ renginiuose 

 

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras jungiasi prie gražios ir prasmingos iniciatyvos. Kviečia susitelkti pedagoginę bendruomenę, mokinius, tėvus, miesto bendruomenę ir visomis priemonėmis stabdyti patyčias bei skatinti draugišką elgesį, dalyvauti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamuose renginiuose. 

Sąmoningumo didinimo mėnesio „BE PATYČIŲ 2020“ renginiai

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kviečia švietimo ir ugdymo įstaigas kovo mėnesį prisijungti prie tradicija tampančio Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Ši iniciatyva, truksianti visą kovą, skirta sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą ir jos sprendimo būdus, pasitikrinti, kaip sekasi pastebėti ir tinkamai reaguoti į patyčias, o taip pat skatinti kiekvieną iš mūsų prisidėti, mažinant patyčių paplitimą.

Visą kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia švietimo ir ugdymo įstaigas savo bendruomenėms organizuoti veiklas ir užsiėmimus, skirtus patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Aktualios informacijos apie patyčių prevenciją, skirtos mokyklų darbuotojams, tėvams ir vaikams, švietimo įstaigų darbuotojai gali rasti „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ informacinėje svetainėje www.bepatyciu.lt.

Šiais metais „Vaikų linija“ per Sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ didesnį dėmesį skirs patyčioms virtualioje erdvėje (elektroninėms patyčioms). Specialiai šia tema „Vaikų linijos“ specialistai ruošia rekomendacijas užsiėmimams su mokiniais, aktualius patarimus tėvams. Visą šią informaciją švietimo įstaigų darbuotojai vasario pabaigoje galės rasti „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ svetainėje www.bepatyciu.lt.

 

Additional information