IMG 7216

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras tęsia „Aktyvių tėvų akademiją“ organizuodamas nemokamų paskaitų ciklą tėvams, siekiantiems geriau pažinti, suprasti, apsaugoti savo vaiką, ieškoti būdų, kaip ugdyti jo kompetencijas pagal prigimtines galias, charakterio savybes, patirtį, ugdymosi poreikius siekiant individualios vaiko pažangos. Sausio mėn. tėveliai gausiai rinkosi į Kauno pedagogų kvalifikacijos centrą klausytis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sveikatos psichologijos lektorės, pozityvios tėvystės įgūdžių stiprinimo programos STEP koordinatorės ir grupių vadovės dr. Jolitos Jonynienės paskaitos „Broliai ir sesės – draugai ir priešai“.

Pasak lektorės, santykio su broliais bei sesėmis patyrimo nauda yra draugauti, atsiprašyti, dalintis: rungtyniaudami jie įgyja tvirtumo ir ištvermės, greitumo ir vikrumo, apsižodžiuodami pradeda suprasti skirtumą tarp padrąsinančio ir skaudinančio elgesio, išmoksta bendrumo jausmo. Kiekvienas šeimos narys nori būti išgirstas ir pamatytas. Neretai tėvai visai to nenorėdami padalina dėmesį vienam ar kitam vaikui, todėl kartais vienas iš vaikų jaučiasi gaunantis mažiau dėmesio nei kitas ir ima pavydėti.

Po paskaitos dalyviai teigė, jog paskaita buvo vertinga, naudinga ir įdomi. Kviečiame Tėvelius dalyvauti nemokamų paskaitų cikle „Aktyvių tėvų akademija“. Artimiausių paskaitų tvarkaraštį galite rasti ČIA.

 

 

 

Additional information