Swed Bank logo                KPKC TEXT LOGO SMALL

 

„Aš – verslus novatorius“ II atrankinio turo rezultatai

Lapkričio 25 d. vyko konkurso „Aš – verslus novatorius“ II etapo atrankinis turas. Iš viso į konkursą užsiregistravo 26 komandos iš Kauno miesto ugdymo įstaigų.

Konkursas vyks trimis etapais: pirmajame etape dalyvavo 9 komandos, antrajame – 8 komandos iš Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno „Vyturio“ gimnazijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos, VDU „Rasos“ gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ir Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos. Iš antrajame ture dalyvavusių komandų į gruodžio 10 d. finalą pateko dvi komandos. Tai VDU „Rasos“ gimnazijos komanda pavadinimu „EKSPRONTU“ ir Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos komanda – „LUKŠINIAI“.

Dėkojame AB „Swedbank“ (Padalinių tinklo departamentas) už įsteigtus paguodos prizus į finalą nepatekusioms komandoms ir darbuotojams Miglei Grigaliūnaitei ir Mantui Giedraičiui už „Protų kovos“ žaidimo vedimą.


Sveikiname į finalą patekusias komandas, o nepatekusiems linkime nenusiminti ir ateiti palaikyti savo mokyklos komandas kituose atrankiniuose turuose.

Additional information