20190201 114310 750x750Kauno pedagogų kvalifikacijos centre startuoja originali pedagogų ir moksleivių pilietiškumo kompetencijų ugdymo programa „Pilietiškumas ir atsakinga visuomenė: Kauno įvairenybės pasitinkant Kauną, kaip Europos kultūros sostinę 2022“ šūkiu „KAUNAS – 2022: IŠ LAIKINOSIOS SOSTINĖS Į ŠIUOLAIKINĘ!“.

Gyvename ne tik dviejų didžiausių Lietuvos upių, bet ir labai įdomios bei turtingos miesto kultūros santakoje. Turime išsiugdyti žingeidumo kompetenciją, nutiesiančią kelią į pasididžiavimą savo šiuolaikišku miestu ne tik Lietuvos, bet ir Europos kontekste. Pasitikdami 2022 m. kviečiame mokytojus ir mokinius aktyviai dalyvauti 4 seminarų cikle, kurio metu išgirsite daug įdomaus apie Kauną, miesto muziejus, architektus, žymius žmones, originalias iniciatyvas, žiūrėsite skaidres, spręsite kryžiažodžius, džiaugsitės prizais.

Programą sudaro 4 seminarų ciklas:

I seminaras „Netikėtumai Kauno senamiestyje: žibalinė, piršto atspaudas, grindinio inkrustacijos, vabalų dresuotojas ir mauzoliejus“. „Kaunas – Europos kultūros sostinė – 2022“.

II seminaras „Žymiausi Kauno architektai: R. Antinis (tėvas ir sūnus), V. Narutis, E. Frykas,

F. Vizbaras, M. Songaila, A. Aleksandravičius“. Ekskursijų vedimo metodologija.

III seminaras „Unikalūs muziejai ir turizmas Kaune: M. Šalčius, T. Daugirdas, Klounų muziejus, Aklųjų muziejus, J. Zikaro muziejus, L. Truikio muziejus, Brangakmenių muziejus. Praktinis užsiėmimas – ekskursija į muziejų po atviru dangumi.

IV seminaras „Kaunas 19 a. pabaiga – 20 a. pradžia: konkė, siaurukas, diližanas, pirmieji autobusai, funikulierius, tiltai, uostas“. Praktinis užsiėmimas – ekskursija į J. Zikaro muziejų.

Kiekvienos seminarų ciklo dalies klausytojai gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Kviečiame ikimokyklinio, pradinio ugdymo, įvairių dalykų mokytojus, ugdymo įstaigų ir miesto bendruomenes į pirmąjį seminarą, kuris vyks vasario 26 d. 14 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44, Kaunas.


Registracija į seminarą: https://kpkc.lt/seminarai/register.php?id=2918&date=3893

Alvydas Bakutis, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkas

 

Additional information