20190205 173756„Mūsų visuomenėje, kur vis dar daug sustabarėjimo ir senų normų laikymosi, jaunoji karta dažnai kelia nerimą ir pyktį, todėl suaugusieji dažnai rodo nepakantumą ir norą nubausti, apriboti, neleisti. O karta auga labai gudri ir unikali.Todėl iššūkis yra pirmiausiai mums, tėvams – ne tik mylėti, bet ir nenustoti mokytis. Kitaip būsim jiems neįdomūs. O kiek gali jauną žmogų įkvėpti ir motyvuoti būdamas neįdomus?“, – tokiomis mintimis su gausiai susirinkusiais „Aktyvių tėvų akademijos“ nariais dalijosi paskaitos „Kai šalia paauglys: tarp nuolatinių iššūkių ir pasitikėjimo...“ lektorė Rolanda Šliažienė West.

„Galima ištisus metus lankyti paskaitas, mokymus, seminarus ir neišgirsti to, ką per 2 valandas išsakė gerbiama lektorė Rolanda. Norėjosi, kad nesibaigtų... norėjosi mintinai išmokti... bandžiau viską susidėti į širdį...“, dėkodama Kauno pedagogų kvalifikacijos centrui už paskaitos organizavimą rašė viena paskaitos klausytoja.20190205 173748

Negaliu nepadėkoti už paskaitą Kaune. Rezonavo kiekvienas žodis, tiek daug pasakėte, rodos, gal ir nieko naujo, ko nežinojom, bet asmeniškai man kalbėjote tiesiai į širdį. Labai daug mano minčių patvirtinote…“, – tai citata iš kitos klausytojos laiškelio lektorei.

Nemokama paskaita tėvams vyko 2019 m. vasario 5 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

 

 

Additional information