cfie share train logo septiembre 2017Kauno pedagogų kvalifikacijos centras parengė Lietuvos mokyklose taikomų gerųjų ugdymo praktikų pavyzdžių elektroninį žurnalą. Šis produktas sukurtas įgyvendinant Erasmus+ K2 projektą „Perspektyvios lyderystės sklaida pedagogų kompetencijų tobulinimui“ SHARETRAIN.

 

Pasitelkdami šį projektą stengiamės išsiaiškinti, kaip veikia kiti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo centrai, kokias praktikas taiko kitų šalių mokyklos. Vienas iš reikšmingiausių šio projekto tikslų yra galimybė keistis geriausios praktikos pavyzdžiais ir pastebėti poveikį mūsų mokykloms, dalytis žiniomis ir praktika taikant aktyvias metodikas. Skirtingų modelių atskleidimas, įvertinimas bei praktikų sutelktų į mokymo ir mokymosi procesą stebėjimas, įgalins bendradarbiaujant sukurti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo kokybės gerinimo priemones.

Projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su kolegomis iš Ispanijos, Prancūzijos ir Lenkijos. Projekto koordinatoriai – Valjadolido mokytojų tobulinimo ir švietimo inovacijų centras (Ispanija), partneriai: Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Regionalny Zespol Placowek Wsparcia Edukacji (Lenkija), ISFEC Aquitaine (Prancūzija).

Elektroninis žurnalas (nuoroda)

Projekto internetinė svetainė (nuoroda)

Projekto blog‘as (nuoroda)

 

 

Additional information