kpkc logo 1 transparent


KVIETIMAS 

 į „PRETENDENTŲ Į ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVUS KOMPETENCIJŲ UGDYMASIS“ 

KURSUS


 

2018 m. rugpjūčio 23, 24, rugsėjo 24 d. 

KURSAI  (40 akad. val., 3 dienos)

(Institucinio lygio programa. Kodas – 213000281) 


Maloniai kviečiame švietimo įstaigų darbuotojus, ketinančius
tapti švietimo įstaigų vadovais, į kursus „Pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų ugdymasis”, kurie vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos cente (Vytauto pr. 44) rugpjūčio 23, 24, rugsėjo 24 d. nuo 10. 00 val. 

Lietuvoje iki šiol trūksta sistemos, kuri ketinantiems tapti švietimo įstaigų vadovais – direktoriais, direktorių pavaduotojais ugdymui suteiktų galimybes tobulinti turimas kompetencijas ir įgyti naujų, būtinų vadovavimui švietimo įstaigai, taip pasiruošiant efektyviai švietimo vadybos veiklai. Siūloma netradicinė mokymų programa, kuri numato trijų dienų auditorinį darbą su pertrauka tarp sesijų savarankiškam darbui – lyderystės iššūkiui atlikti, sudarys tokias galimybes. Šiuose mokymuose bus formuojamos pagrindinės švietimo įstaigos vadovui reikalingos kompetencijos.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam geriau pažinti save vadovavimo veiklos kontekste, nusistatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, nusistatyti savo tobulėjimo (silpnybių likvidavimo ir stiprybių stiprinimo) planą, pasimokyti vieniems iš kitų.

Registruotis kviečiame https://kpkc.lt/seminarai iki rugpjūčio 17 d.

Informacija – tel. (8 37) 32 40 61 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.t

Additional information