Naujienos

Kvietimas į inžinerinių temų mokymus

kb

Plačiau: nuoroda

 

LOGO1 

2019 m. rugsėjo 30 d., spalio 1 d., lapkričio mėn.

KURSAI (40 akad. val., 3 dienos)

„Pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų ugdymasis“

(Institucinio lygio programa. Kodas – 213000281)

         Maloniai kviečiame švietimo įstaigų darbuotojus, ketinančius tapti švietimo įstaigų vadovais, į kursus „Pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų ugdymasis”, kurie vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos cente (Vytauto pr. 44) 2019 m. rugsėjo 30 d., spalio 1 d., lapkričio mėn. (diena bus patikslinta).nuo 10. 00 val.

Lietuvoje iki šiol trūksta sistemos, kuri ketinantiems tapti švietimo įstaigų vadovais – direktoriais, direktorių pavaduotojais ugdymui suteiktų galimybes tobulinti turimas kompetencijas ir įgyti naujų, būtinų vadovavimui švietimo įstaigai, taip pasiruošiant efektyviai švietimo vadybos veiklai. Siūloma netradicinė mokymų programa, kuri numato trijų dienų auditorinį darbą su pertrauka tarp sesijų savarankiškam darbui – lyderystės iššūkiui atlikti, sudarys tokias galimybes. Šiuose mokymuose bus formuojamos pagrindinės švietimo įstaigos vadovui reikalingos kompetencijos.

Programos tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam geriau pažinti save vadovavimo veiklos kontekste, nusistatyti savo silpnąsias ir stipriąsias puses, nusistatyti savo tobulėjimo (silpnybių likvidavimo ir stiprybių stiprinimo) planą, pasimokyti vieniems iš kitų.

 

Kursų kaina – 160 Eur. Vietų skaičius ribotas

Registruotis kviečiame iki rugsėjo 23 d.           
Dalyvių registracijos anketos formą rasite internete adresu:  nuoroda. 

Informacija – tel. (8 37) 32 40 61 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  

FB IMG 1564644025534 9

Pagal Teresėlės Varnagirienės (Pievų Smilgos) dainų rinktinę „Pabūkim su daina“

Nors praėjo jau ne viena diena, bet viduje dar skamba romantiška ilgesinga muzika ir eilės. Jos verčia puslapį po puslapio nuo lopšio, vaikystės, mamos, gimtinės, Tėvynės ir trapios šiandienos. Šventę-koncertą – širdžiai atgaivą – mums padovanojo poetė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos garbės narė, Kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“ narė, pedagogė, aštuonių knygų autorė Pievų Smilga.

IMG 20190724 205251

Gyventi čia ir dabar – tai palikti begalinę erdvę rytojui. Priimdami save dabartyje, jaučiame atsakomybę dabartį išnaudoti maksimaliai. Kaip sakė poetė Rasa Kochanauskaitė-Raižienė, rytojaus gi gali ir nebūti... Tai viena iš priežasčių, kodėl poetės knyga pavadinta „Nepalikti svarbiausio rytojui“.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro (Centras) vyresn. bibliotekininkei Irenai Valentukonienei ir Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos pirmininkei Daliai Milukaitei-Buragienei buvo labai svarbu, kad ši poetės knyga būtų pristatyta Kauno visuomenei:    2019-ieji paskelbti Pasaulio lietuvių metais, o autorė – pedagogė, Dublino lietuvių bendruomenės pirmininkė, jau penkiolika metų gyvenanti Airijoje, atvykusi pas artimuosius pasisvečiuoti. Tad liepos 19 dieną Centro bibliotekoje poezijos mylėtojų buvo labai daug.

IMG 20190711 115438Ketvirtus metus iš eilės Kauno pedagogų kvalifikacijos centras – iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ dalyvis. Šį projektą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Liepos 11 d. Kauno miesto savivaldybės programoje „Iniciatyvos Kaunui“ dalyvaujantys VšĮ „Juventa“ stovyklos „Vasara – jėga“ mokiniai sugužėjo į susitikimą su Lietuvos tarptautinės policijos asociacijos Kauno rajono nariu Gintaru Karlausku – 26 metus dirbusiu Kauno rajono policijos komisariate, didžiąją dalį tarnybos apylinkės inspektoriumi bei 4 metus nepilnamečių inspektoriumi. Pareigūnas vykdė įvairias prevencines programas mokyklose ir vaikų darželiuose, skaitė paskaitas nusikalstamumo prevencine tema bei eismo saugumo temomis. Dalyvavo pravedant moksleivių teisinių žinių konkursus „Temidė“ ir „Šviesoforas“.

42019 m. liepos 4 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre susitiko bendraminčiai, kuriems rūpi  įvairiapusis vaikų saugumas. 

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorė Rasa Bortkevičienė, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus eismo mokyklos direktorė Rasa Šerpytienė, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė, Kauno apskrities policijos kapeliono asistentė sesuo Fausta Rasa Palaimaitė aptarė 2019-2020 m. m. bendras veiklas, įtakojančias įvairiapusį mokinių saugumą. Viena iš jų – renginiai mokiniams, skirti prekybos žmonėmis prevencijai. Prekybos žmonėmis sąvoka – labai plati. Todėl nutarta, sudarius bendrą veiksmų planą,  pasitelkus seniūnijas, mokyklų bendruomenes, pasakoti mokiniams, kas yra prekyba žmonėmis ir kaip ją atpažinti, profesionaliai ir motyvuotai skleisti žinią, sutartinai dirbti prevencinį darbą, kad būtų apginti ir apsaugoti mūsų miesto vaikai nuo  juos tykančių pavojų.

erasmusplusKauno pedagogų kvalifikacijos centras aktyviai dalyvauja Erasmus + projektų rengime. Kartu su Hordalando apskrities taryba parengta projekto paraiška pedagogų mobilumui (Kauno pedagogų kvalifikacijos centras – Partneris) pagal Erasmus+ programas „Mobilumo projektai profesinio mokymo mokiniams ir darbuotojams” ir „Mobilumo projektai mokykla pedagoginiams darbuotojams”.

Projekte numatytos pedagoginių darbuotojų mobilumo veiklos, kurios bus orientuojamos į šias temas:

- (Užsienio) kalbų mokymas

- Daugiakalbystė kaip tyrimas klasėje

- Demokratija ir pilietiškumas

- Kintantis švietimas

- Skaitmeninės kompetencijos

- Gilus mokymas

Projekto dalyviai įgis platesnį supratimą apie įvairias švietimo sistemas ir švietimo turinį kitose Europos šalyse. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose taip pat padės geriau suprasti kultūrinę, socialinę ir kalbinę įvairovę. Taip pat, sėkmingas mobilumo įgyvendinimas motyvuos pedagogus, paskatins tarptautinį bendradarbiavimą ir dalyvavimą projektinėje veikloje ateityje.

Additional information