„Šiandien man kūryba yra tarsi tas šaltinio vanduo, maitinantis nuostabiom idėjom, kurios suteikia sparnus skrydžiui į mėlyną dangų prie motulės saulutės arčiau. Todėl knygų rašymas yra ne materialinis pragyvenimo šaltinis, bet būtinybė priminti jaunajai kartai tuos žmones, kuriems mūsų brangi Tėvynė buvo tarsi miela Motulė, kuri myli ir priglaudžia vaikus prie savo karštos širdies. Ir tuomet skausmas ne toks baisus, o džiaugsmas didelis ir mielas. Knygų rašymas man atvėrė duris į daugelio žmonių namus ir širdis.“ (Vytautas Šiaudytis)

         Vytautas Šiaudytis – rašytojas, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos valdybos pirmininko pirmasis pavaduotojas, Kūrybinės raiškos asociacijos „Kauno branduma“ valdybos narys, docentas socialinių mokslų daktaras. Jo gyvenimas tampriai susietas su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis (42 m.). Nuo 1993 m. taip pat dirbo žurnalo „Lietuvos ūkis“ neetatiniu korespondentu. Dirbo komercinių bankų konsultantu, jų veiklos klausimais parašė tris knygas. Šiai dienai skaitytojams kūrėjas yra pateikęs 27 knygas. Savo kūryboje knygų autorius kaip pagrindą asmenybėms ugdyti akcentuoja šeimos svarbą.    

Rašytojo Vytauto Šiaudyčio knygų parodą kviečiame aplankyti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro bibliotekoje-informaciniame centre iki liepos 10 d.

 

Additional information