Susirinkusiuosius į Dalios Milukaitės-Buragienės ir Vlado Burago knygos sutiktuves pasitiko muzikos mokytojos, dainininkės Salomėjos Ruzgienės atliekamų dainų melodijos.

Į šventinį prezidiumą buvo pakviesti abu poetai bei knygos meninė redaktorė ir karpinių autorė, dailininkė Vanda Dūdienė.

       Tai ketvirtoji poetų dueto knyga. Eilėms būdingos naujų būties prasmių ir amžinųjų jausmų raiškos paieškos, ištikimybė sąžinei ir žmogiškumui. Nenumaldomoje laiko slinktyje abu kūrėjai tarytum papildo vienas kito mintis, o širdys liudija gerumą, ištikimybę ir meilę.

       Popietėje dalyvavo buvusi Lietuvos Nepriklausomybės gynimo Sausio 13-osios brolijos pirmininkė, legendinio Lietuvos partizano Adolfo Vanago dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė, Lietuvos nepriklausomybės akto signataras technikos mokslų daktaras poetas Leonas Milčius, mokslų daktarė dainininkė Svetlana Bagdonaitė-Statkevičienė, docentas mokslų daktaras ekonomistas poetas Vytautas Šiaudytis, kūrėjas fotografas Aleksandras Puidokas, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos poetės Zenė Sadauskaitė, Zita Gaižauskaitė, Irena Jacevičienė-Žukauskaitė, Julija Augustauskienė-Rudenė, Saulutė-Genovaitė Markauskaitė, Aldona Mankutė-Kursevičienė, Irena Žurumskienė ir kiti poetai bei dailininkai, miesto bendruomenė.

           Skaitovas Juozas Mickevičius skaitė eilėraščius iš naujosios Buragų knygos „Mintimis ir širdimi“:

        Matyk

Ne akimis, matyki širdimi! –

Prikausto žodžiai Sent Egziuperi.

Tačiau ar tai supras visai nesuprasti,

     Kurie nemato nieko širdimi...

Buragų prašymu sveikintojai skaitė savo sukurtas eiles. Pristatytos knygos autoriai visiems susirinkusiesiems padovanojo po eilėraščių rinkinį su palinkėjimais ir autografais.

Additional information