Kauno pedagogų kvalifikacijos centras įgyvendina visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Atsakingų vartotojų ugdymas Kauno švietimo įstaigose“, kurį finansuojaKauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyrius.Projektu siekiama ugdyti palankų Kauno miesto visuomenės požiūrį į tausojantį vartojimą, akcentuoti, kad ekologinės problemos, tokios kaip neatsakingas vartojimas, gamtos tarša yra ir mūsų artimoje aplinkoje ir kad kiekvienas visuomenės narys gali ir turi jas suvokti, prisidėti savo veiksmais prie pirmiausia savo aplinkos tausojimo.Projekto tikslinės grupės – Kauno miesto mokytojai ir mokiniai.

2015 m. balandžio mėnesį vyko 4 projekto seminarai Kauno miesto mokytojams apie atsakingą vartojimą ir atsakingų vartotojų ugdymą. Projekto dalyviai atliko praktinius darbus, susipažino su atsakingo vartojimo galimybėmis, privalumais, atliko savarankiškus darbus. Seminarai orentuojami į tai, kad mokytojai gautą informaciją galėtų pritaikyti ugdymo procese ir perteikti savo žinias mokiniams, ugdyti jų palankų požiūrį į gamtos tausojimą, aplinkos taršą mažinantį kasdienį vartojimą. Mokytojai savo žinias apie tausojantį vartojimą perduos vaikams jiems patrauklia forma.

Po seminarų organizuojama mokinių darbų paroda, kuri atspindės mokytojų perteiktą atsakingo vartojimo patirtį. Paroda bus eksponuojama Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.Kauno miesto švietimo ir ugdymo įstaigoms bus išdalintos atsakingo vartotojo atmintinės. Ne tik projekto dalyviai, bet ir kiti Kauno miesto švietimo ir ugdymo įstaigų ugdytiniai bei pedagogai turės galimybę sužinoti apie atsakingą vartojimą, gauti patarimus kaip tausojantį vartojimą integruoti į kasdienę buitį.

Išsamesnę informaciją apie projektą suteiks Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktoriaus pavaduotoja Ginta Augustauskaitė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 32 40 43.

Additional information