2017 m. lapkričio 22 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vyko AB „Swedbank“ finansuotų ir išleistų verslo knygų ekspozicijos „Kai knyga padeda augti drauge” atidarymas bei Kęstučio Pikūno sudarytos knygos „PASSPORT“ I tomo pristatymas. Renginį vedė Silvija Šakienė, AB „Swedbank” Pietų Lietuvos filialo vadybininkė, projektų vadovė.

AB „Swedbank“ verslo knygų leidybą inicijuoja kasmet nuo 2000-ųjų metų. Leidybai pasirenkamos knygos itin aktualios šiandienai. Tai populiarūs verslo leidiniai, kuriuose atspindėtos šiuolaikiškos, naujos idėjos, artimos „Swedbank“ grupės vertybėms, kurių autoriai siūlo novatoriškas verslo valdymo ir lyderystės idėjas ir taip prisideda prie jų įgyvendinimo Lietuvoje.
Renginio metu dalyviams buvo pristatytas 2016 m. išleistas leidinys „PASSPORT“ (I tomas) – tai šalies sėkmės istorija. Leidinį, kurio dėmesio centre yra žmogaus asmenybės santykis su jį supančia aplinka, pristatė jo sudarytojas Kęstutis Pikūnas. K. Pikūnas papasakojo, kad pirmoji idėja buvo sukurti nedidelės apimties žurnalą, tačiau trejų metų sunkus darbas galiausiai pavirto knyga. Knygos bendraautoriai – garsiausi mokslo, verslo, kultūros bei diasporos atstovai, kurie dalinasi savo unikaliomis istorijomis, idėjomis ir patirtimi. Leidinio turinys ir forma – ne tik supažindina su Lietuva kaip modernia šalimi, bet ir leidžia skaitytojui, nepriklausomai nuo jo tautybės ar interesų, rasti įkvėpimo sau. Leidinyje esantys interviu, foto pasakojimai, apžvalgos ir akademiniai straipsniai moko bei skatina realizuoti save, siekti asmeninių tikslų.
Reprezentatyvi paroda Kauno pedagogų kvalifikacijos centre veiks iki 2018 m. sausio 31 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro informacija

Additional information