Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, drauge su Ugdymo plėtotės centru, UAB „Hnit-Baltic“ ir miesto geografijos mokytojų metodiniu būreliu, organizuoja mokytojų ir mokinių konferenciją „Mano žemėlapis Lietuvai“.

       Konferencija vyks 2017 m. vasario 10 d. naujuosiuose Vytauto Didžiojo universiteto rūmuose, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, adresu Putvinskio g. 23, Kaunas. Pradžia – 13 val. Registracija nuo 12:30.

 Konferencijoje moksleiviai ir mokytojai dalinsis geografinių informacinių sistemų naudojimo patirtimi, daugiau sužinos apie GIS naujoves, moksleiviai pristatys savo kurtus žemėlapius ir, žinoma, bus apdovanoti konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai“ nugalėtojai.

         Antrojoje konferencijos dalyje mokytojus pakviesime diskusijai apie GIS mokymo ir ugdymo procese, o moksleivius – į įdomias ir įtraukiančias veiklas universiteto erdvėse. Perskaitykite veiklų aprašymus ir pasirinkite jums labiausiai tinkančią.

Registracija į renginį internetu http://www.hnit-baltic.lt/registracija-i-gis-konferencija-mano-zemelapis-lietuvai/ iki 2017 m. vasario 3 d.

Konferencijos programa 

Additional information