eles dienor.Kauno pedagogų kvalifikacijos centras vienas iš pirmųjų prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro iniciatyvos „Atverkime duris vasarai“.

         2016 m. birželio 15 d. 13 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44) vyks susitikimas su rašytoja Ramune Savickyte, knygos „Adelės dienoraštis. Ruduo“ autore (knyga 2015 m. išrinkta Metų knyga vaikams). Jau parašyta  „Adelės dienoraštis. Žiema“ – galbūt jau žiemą pasieks skaitytojus.

R. Savickytė taip pat yra ir keramikė – tautodailininkė; labai mėgsta piešti, moko vaikus ir suaugusius lipdyti. Susitikimo metu ne tik kalbėsimės apie knygą, bet autorė vaikams parodys kaip nesunku yra piešti.

Dalyviai turės galimybę aplankyti Kauno pedagogų kvalifikacijos centre vykstančias parodas:

Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos II-ųjų meninio ugdymo klasių tęstinio projekto „Dovana mokyklai“ 2015-2016 mokslo metų kūrybinių darbų parodą „Mes skirtingi ir vertingi“;

Kauno apskrities viešosios bibliotekos parengtą parodą „Asmenybė ir knyga“, skirtą Bibliotekų metams;

Dailininkės pedagogės Ramutės Paulikaitės ir jos mokinių grafikos darbų parodą „Zodiako ženklai“;

Kauno Rokų gimnazijos mokytojų mišria technika atliktų kūrybinių darbų parodą „Medis – miestas“.

Informacija tel. 8 (37) 32 40 50; el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


         Maloniai kviečiame apsilankyti!

Additional information