Fantazija svarbesnė už žinojimą. (A.Einšteinas)

Kovo 18 d. Kauno šv. Pranciškaus gimnazijos bendruomenėsu džiaugsmu organizavo veiklas iš visos Lietuvos atvykstantiems mokiniams. Tai išskirtinis renginys, sulaukiantis atokiausių Lietuvos kampelių mokyklų susidomėjimo. Šiemet savo bandymus respublikinėje praktinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „Jaunasis Einšteinas“ pristatė net 54 pradinių klasių mokiniai. Mažuosius tyrėjus pasveikino „didysis išradėjas“, padovanodamas nuostabius nesprogstančius burbulus, kurie mokinukų rankose šokinėjo kaip maži spalvingi kamuoliukai. Praktinėje konferencijoje mokslo entuziastai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir pasinaudojo galimybe stebėti bendraamžių eksperimentinius bandymus. Mokytojus, tėvelius stebino dalyvių darbų gausa, įvairovė, jaunųjų mokslininkų išradingumas bei oratoriniai gebėjimai.

Respublikinės praktinės konferencijos „Jaunasis Einšteinas“ siekis - atskleisti tyrėjo darbo žavesį, suteikti   malonumo akims ir ausims, patirti atradimo džiaugsmą. Tai išskirtinė diena, alsuojanti vaikų laime, džiaugsmu, atradimais, kurie ilgai išliks prisiminimuose. Ne atsitiktinai šis renginys jau trečius metus organizuojamas Kauno šv. Pranciškaus gimnazijoje. Tai pirmoji ir kol kas vienintelė ekologinio ugdymo krypties gimnazija Lietuvoje, besirūpinanti visų amžiaus tarpsnių mokinių nuosekliu ekologinių kompetencijų ugdymu, veiklas organizuojanti taip, kad gamtamokslinė tiriamoji veikla mokiniams taptų įdomi ir patraukli. Šis renginys tik viena iš gimnazijos organizuojamų veiklų, skirtų atrasti tyrinėjimo džiaugsmą, dalintis naujomis idėjomis. Kaip šio renginio tąsą, 2016 m. balandžio 25 d. Kauno šv. Pranciškaus gimnazija organizuoja Nacionalinę pamoką „EKO idėjos Lietuvai 2016“, į kurią kviečiami visi, besidomintys ekologiniu ugdymu, neabejingi aplinkosauginėms idėjoms, savo veikla norintys prisidėti prie gražios, saugios ir sveikos aplinkos kūrimo.

Nacionalinė pamoka „EKO idėjos Lietuvai 2016“ vyks Kauno šv. Pranciškaus gimnazijoje (Bitininkų g. 31)   2016 m. balandžio 25 d., pradžia 11.00 val.

Akimirkos iš respublikinės praktinės pradinių klasių mokinių konferencijos „Jaunasis Einšteinas“:


Additional information