Kauno pedagogų kvalifikacijos centras gegužės 6, 13, 20 d. pedagogams – senjorams organizavo nemokamą seminarą „Kompiuterinio raštingumo pradmenys“. Tokie mokymai senjorų yra labai pageidaujami. Seminarą vedė Kauno Simono Daukanto vidurinės mokyklos IT mokytoja metodininkė Vaida Valiuvienė. Kiekvienas dalyvis atėjo su savo tikslais ir siekiais patobulinti kompiuterinio raštingumo įgūdžius, gauti naudingų patarimų, kaip praktikoje atlikti vienokį ar kitokį veiksmą, kurio namuose savarankiškai nepavyko įveikti. Lektorė labai geranoriškai stengėsi pateisinti kiekvieno dalyvio lūkesčius, aiškino ne programoje numatytus dalykus, bet atsakė ir į individualius besimokančiųjų klausimus.

       Seminaro vertinimo anketose senjorai rašė, kad labai patenkinti mokymais, kuriuose jie gali patobulinti kompiuterinio raštingumo įgūdžius, o kaip kas ir susipažinti su pačiu kompiuteriu. Dalyviai dėkojo už konsultacijas ir pageidavo tokių mokymų dažniau. Seminaras buvo naudingas, lektorės darbą vertino labai gerai.

Pedagogų – senjorų pageidavimu seminarą „Kompiuterinio raštingumo pradmenys“ planuojame pakartotinai vykdyti birželio mėnesį.

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė Violeta Kažemėkienė


Additional information