Kviečiame jus į knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ pristatymą ir diskusiją, kuri vyks 2014 m. gruodžio 1 d., pirmadienį, 15 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centro bibliotekoje (Vytauto pr. 44).
Knygą pristatys ir diskusiją moderuosknygos idėjos autorius, koučingo specialistas, konsultantas ir lektorius Tomas Misiukonis. Jis taip pat yra knygų „Asmeninio ugdymo praktika“ ir „Koučingo technikos“ autorius.
Pristatoma knyga – tai praktiškų ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Ji skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė: jos autoriai (Tomas Misiukonis, Viktorija Matusevičiūtė, Mindaugas Grajauskas) dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, bet ir konkrečių patarimų bei technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla darbo su grupe metu.

Renginio metu bus galima įsigyti minėtų knygų.

Būtina išankstinė dalyvių registracija: internetu www.kpkc.lt, galima el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu Nr. 8 37 32 40 50.

Additional information