Mano plaukų renesansas: kaip plaukų priemonės išgelbėjo mano plonus, slenkančius ir besiriebaluojančius plaukus

Sveikos, mano bendražygės, plonų plaukų savininkės! Jei kada nors stovėjote prieš veidrodį, apžiūrinėdamos savo plonas, jau po dienos prigludusias sruogas ir retėjančią plaukų liniją, žinokite – jūs ne vienos. Aš pati išgyvenau ir vis dar kartais išgyvenu tą patį košmarą. Mano plaukai buvo tokie ploni, kad net menkiausias vėjelis juos paversdavo beforme mase, kviečiančia paukštelius ant jų susisukti savo lizdą. Galvą plauti turėjau kiekvieną dieną, mat plaukai per dieną tapdavo tarsi riebalų saugykla, o galiukai vis sausėjo ir lūžinėjo. Visiška tragedija! Tačiau aš, kiek įmanoma, sugebėjau bent truputėlį padėti savo plaukams. Taigi, ką išbandžiau aš, kas galbūt padėtų ir jums?

Šampūnas – mano didžiausias priešas ir draugas

Nemeluosiu, aš išbandžiau viską: nuo brangiausių šampūnų iki natūralių priemonių. Rezultatas? Dar labiau sudirginta galvos oda ir dar labiau slenkantys plaukai. Galiausiai supratau, kad raktas į sėkmę – švelnus, be sulfatų ir parabenų šampūnas, skirtas riebiai galvos odai. Jis ne tik švelniai valo, bet ir padeda subalansuoti riebalų išsiskyrimą.

Kondicionierius – mažiau yra daugiau

Kondicionierius – dar vienas mano galvos skausmas. Panaudosi per daug – plaukai atrodys lyg neplauti, per mažai – galiukai ir vėl lūžinės. Atradau, kad geriausia naudoti lengvą kondicionierių, ir tik ant plaukų galiukų. Taip plaukai tampa švelnūs ir lengvai iššukuojami, bet neapsunksta.

Kaukės ir ampulės – mano slaptas ginklas

Mano mėgstamiausios plaukų priemonės – kaukės. Pastarosios yra visiškos mano plaukų gelbėtojos! Kartą per savaitę naudoju giliai valančią molio kaukę, kuri padeda pašalinti riebalų perteklių ir nešvarumus. Taip pat naudoju drėkinančią kaukę, kad pamaitinčiau plaukų galiukus ir suteikčiau jiems žvilgesio. Visgi, tikrasis atradimas buvo ampulės nuo plaukų slinkimo. Jos ne tik sustiprino mano plaukus, bet ir paskatino naujų plaukų augimą. Nors dabar ir atrodau lyg būčiau gavusi elektros šoką, mat trumpieji plaukeliai tiesiog styro it antenos, tačiau geriau jau turėti tų antenų, negu matyti plinkančią galvą.

Maistas plaukams – ne tik iš vidaus

Dar vienas dalykas, kurį supratau bandydama išgelbėti savo slenkančius plaukus, yra tai, kad plaukų grožis prasideda iš vidaus. Sveika mityba, daug vandens ir maisto papildai, skirti plaukams, išties pagerino plaukų būklę. Ypač svarbūs vitaminai B grupės, cinkas ir biotinas. Taip pat savo plaukus maitinau ir toliau maitinu ir iš išorės. Plaukų priemonės, tokios kaip serumai su vitaminais ir mineralais, suteikia plaukams papildomo spindesio ir stiprumo.

Šukuosenos gudrybės – kaip sukurti apimties iliuziją

Be kita ko, išmokau keletą gudrybių, kurios padeda vizualiai padidinti plaukų apimtį. Pavyzdžiui, džiovinu plaukus nuleidusi galvą žemyn, kad pakelčiau šaknis. Taip pat naudoju tokias plaukų priemones, kurios suteikia apimties ir tekstūros, kaip pavyzdys – putos (ar kaukės ir serumai, suteikinatys apimties). Buvau išbandžiusi ir apimties suteikiantį šampūną, tačiau jis nepateisino mano lūkesčių, bet galbūt jums toks šampūnas tiks ir patiks.

Pasitikėjimas savimi – mano didžiausias laimėjimas

Šiandien mano plaukai nebėra mano didžiausias kompleksas. Nors ir ploni, tačiau jie yra švelnūs, žvilgantys ir kupini gyvybingumo, o svarbiausia – aš vėl pasitikiu savimi, juk plaukai – vienas iš svarbiausių žmogaus aksesuarų… Tikiuosi, kad mano istorija įkvėps ir jus nepasiduoti bei atrasti savo kelią į sveikus ir gražius plaukus. Nepamirškite, kad kiekvieno plaukai unikalūs, todėl svarbu atrasti, kas tinka būtent jums. Eksperimentuokite (bet saikingai!), klausykite savo plaukų ir nepasiduokite!